Kurier Trzebnicki

piszemy jak jest png3        facebook 32  twitter 32  YouTube icon 32

So02282015

Last update11:39:25 AM

  • ja-news-1
  • ja-news-3

Żmigród

Back Jesteś tutaj: Home Informacje Gmina Żmigród Żmigrodzki Smok Sukcesu dla Piasta Żmigród

Żmigrodzki Smok Sukcesu dla Piasta Żmigród

W sobotę 14 stycznia odbył się IV Żmigrodzki Bal Smoka, podczas którego zostały rozdane nagrody Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu za rok 2011.

smok_sukcesu_logo_2012Tegoroczny Bal odbył się tradycyjnie w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. Wśród gości specjalnych oprócz wszystkich nominowanych osób oraz przedstawicieli firm, stowarzyszeń i instytucji był również burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski. W tym roku Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu przyznano w pięciu kategoriach: Biznes, Kultura i Oświata, Działalność Społeczna, Rolnictwo oraz Sport i Turystyka. Jak się okazało Kapituła główną nagrodę w tej ostatniej kategorii przyznała Miejskiemu Klubowi Sportowemu "PIAST" Żmigród. - Dziękuję bardzo serdecznie za to szczególne wyróżnienie dla Piasta Żmigród. Cieszę się bardzo, że została doceniona wielka praca i poświęcenie ludzi związanych z klubem jak i sukcesy czysto sportowe. Słowa uznania i podziękowania kieruję pod adresem Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie na czele którego stoi burmistrz Robert Lewandowski jak również osób i firm, które wspierają klubową działalność. Bez tej znaczącej pomocy Piast nie byłby dzisiaj w tym miejscu, gdzie jest. Dziękuję również żmigrodzkim kibicom za piękną postawę podczas meczów Piasta w dolnośląskiej IV lidze – powiedział Prezes żmigrodzkiego klubu Rafał Zagórski po odebraniu statuetki. Warto zaznaczyć, że sobotni Bal jak co roku, miał charakter charytatywny, a środki pozyskane w tym dniu zostały przekazane na rzecz osób z terenu gminy Żmigród, które wymagają długotrwałego leczenia i rehabilitacji. W trakcie imprezy odbyła się również licytacja na którą przedstawiciele Piasta Żmigród przeznaczyli piłkę z podpisami zawodników oraz oryginalną koszulkę Górnika Zabrze z autografami piłkarzy tej drużyny. Obie rzeczy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników balu i w wyniku licytacji osiągnęły łączną cenę 400,00 zł!

źródło: Piast Żmigród

Dodaj komentarz

REGULAMIN:

1. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wpisów, które:
a) są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;
b) naruszają prawa osób trzecich;
c) są wulgarne lub obsceniczne;
d) propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;
e) są reklamą;
2. W przypadku zauważenia przez użytkowników wpisu, który może być niezgodny z regulaminem, prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi (przycisk "zgłoś administratorowi" jest dostępny przy każdym poście).
3. Administrator ma prawo usunąć wypowiedzi, o których mowa w pkt. 1
4. Wpis, który jest niemerytoryczną, emocjonalną oraz obraźliwą wypowiedzią, zostanie również usunięty.


Kod antyspamowy
Odśwież